First Touch Soccer 2015

First Touch Soccer 2015 dla iPhone

Piłka nożna w najczystszej postaci od pierwszego dotyku

First Touch Soccer 2015 to symulator menedżera piłkarskiego, w którym kierujesz zarówno z ławki, jak i boiska. Zabierz swój zespół na szczyt, realizując kilka celów ... nie mów, że nie jesteś wszechstronny!

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Tryb świetnego menedżera
  • Dobry zespół i przeciwnik AI
  • Sterowanie reaguje dobrze

Wady

  • Grafika nieco przestarzała
  • Niektóre tryby są płatne

Bardzo dobry
8

First Touch Soccer 2015 to symulator menedżera piłkarskiego, w którym kierujesz zarówno z ławki, jak i boiska. Zabierz swój zespół na szczyt, realizując kilka celów ... nie mów, że nie jesteś wszechstronny!

Zespół jest cały twój

First Touch Soccer (w skrócie FTS 2015) to świetna gra piłkarska dla każdego miłośnika sportu. Jego tryb główny, Manager, stawia Cię w roli trenera, więc kierujesz się do celu z ulubionym zespołem w podobny sposób jak Football Manager.

FTS 2015 ma wiele opcji, aby kontrolować wszystkie aspekty klubu piłkarskiego, które chcesz wybrać z kilku lig ligowych, takich jak niemiecki, hiszpański lub angielski. Oczywiście, pamiętaj, że duże drużyny w tych ligach odblokują się, więc w pierwszym sezonie wybierzesz drużyny, które są w środkowym lub niskim rankingu twojej ligi ... Ale nie wszystkie świetne zespoły miały skromny start ?

Jak w każdym menedżerze piłkarskim wartym soli, First Touch Soccer 2015 ma standardowe opcje zarządzania zespołem (w tym składy i taktyki) oraz transfery (zarówno zakup, sprzedaż, jak i cesja). Posiada także Mój Klub , w którym zobaczysz finanse zespołu i jego pracowników (przedstawicieli, asystentów trenerów ...). Na stadionie przerobisz swoje obiekty, a na końcu w wiadomościach e-mail otrzymasz wszystkie ważne powiadomienia o postępach w stylu skrzynki odbiorczej Football Managera .

W grze First Touch Soccer 2015 ważne jest codzienne zarządzanie finansami, aby uzyskać dodatnie saldo na koncie. Problem polega na tym, że nie możesz zdobyć najlepszych graczy w zespole, nawet przy dobrym zarządzaniu pieniędzmi (wynajęcie autokarów itp.), Ale są też mikropożyczki , które mogą być dobrym sposobem na wygrywanie większej liczby gier.

Poza Menadżerem, FTS 2015 ma tryb treningowy , który służy do kontrolowania podstaw gry w trybie codziennego wyzwania , przyjazny mecz, dzięki któremu możesz zdobyć dobre nagrody .

Do tej pory tryb darmowy; jeśli chcesz więcej, musisz kupić wejściówkę VIP za prawdziwe pieniądze. Ta przepustka daje ci dostęp do opcji edycji z twojego komputera (zmiana nazw graczy itp.), A także innych trybów gry: Szybki mecz , tryb turniejowy i przyjęcie z gwiazdą . Jeśli chcesz grać w polu, być może zainteresuje Cię zakup paczki; Jeśli chcesz wiedzieć, jak to jest być Luisem Enrique lub Ancelottim, to szukasz darmowej wersji First Touch Soccer 2015.

Czysta piłka nożna w kilku dotknięciach

Jak w Zespół FIFA 15 Ultimate FTS 2015 nie tylko pozwoli ci oglądać mecz z trybun, będziesz w stanie kontrolować wszystkich graczy . W tym sensie, gra ma dobry system kontroli oparty na wirtualnym kiju, który przenosi graczy i serię przycisków dla podstawowych opcji: pass / low kick; shoot / strong / long pass high kick i uwolnienie / zmiana zawodnika.

First Touch Manager 2015 jest doskonale kontrolowany za pomocą ekranu dotykowego, a Twoje zamówienia są poprawnie interpretowane przez graczy. Ponadto oczekiwana jest sztuczna inteligencja twoich kolegów z drużyny (np. Dystans po dotknięciu) i chociaż rywale nie są tak wymagający, jak inne gry stylistyczne, to przynajmniej logiczne.

Oczywiście nie oczekuj wspaniałej grafiki w symulacji imprez lub fotorealistycznych graczy . W rzeczywistości mają swoje prawdziwe imiona, więc na przykład drużyny mają wszystkie oficjalne tarcze.

W sekcji dźwiękowej First Touch Soccer 2015 dostępne są angielskie głosy komentatorów oraz ścieżka dźwiękowa, która zawiera utwory współczesnych artystów niezależnych, takich jak Imagine Dragons. Więc jeśli lubisz alternatywny rock, masz szczęście.

Nie ma potrzeby rozbawienia

First Touch Manager 2015 spełnia swoją misję, jest zabawny. To dobry symulator , ma zespoły i kilka opcji bycia menadżerem piłkarskim, od czystych menu po tryby gry. Jest kompletny, ale równie przytłaczający, jak Football Manager.

Dlatego nieco przestarzałe grafiki są wybaczane, a niektóre inne opcje płatności jako darmowe opcje i daje wiele godzin gry.

Tego programu nie można już pobrać. Możesz szukać alternatyw w iPhone> Gry mobilne> Gry sportowe .

Najczęściej pobierane Sportowe na iphone

First Touch Soccer 2015

Download

First Touch Soccer 2015 2.07

Opinie użytkowników o First Touch Soccer 2015

Sponsorowany×